Startlistor! aug17

Tags

Related Posts

Share This

Startlistor!

Här kommer preliminära startlistor! OBS! Ni som anmält er efter onsdag 16/8 kl.22.00 finns inte med på listan här. Ni kan vara lugna, ni finns med på efteranmälningslistan och läggs ut på sidan efter loppet med era tider.

DAMER

ID Nr. Förnamn Efternamn Startgrupp Ort
155214 1101 Ida Abrahamsson Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
155190 1095 Sandra Alvesved Startgrupp 1 Damer Mörrum
154774 1070 christina andersson skog Startgrupp 1 Damer olofström
154874 1078 Gabriella Bergholts Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
154789 1071 Clary Bergqvist Startgrupp 1 Damer Malmö
155319 1113 Ida Bergstrand Startgrupp 1 Damer KARLSHAMN
155176 1093 Pamela Bernstein Startgrupp 1 Damer Olofström
155224 1103 Birgitta Berntsson Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
154719 1063 Marica Block Startgrupp 1 Damer Kristianstad
154974 1087 Magdalena Bogner Startgrupp 1 Damer Bromölla
154868 1077 Lucette Brorsson Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
155251 1108 Alice Bydinger Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
154770 1068 Anna-Lena Börjesson Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
155316 1112 Emmy Carlsson Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
154727 1064 Jessica Carlsson Startgrupp 1 Damer Killeberg
155215 1102 Tina Cehlin Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
155228 1106 Frida Edvardsson Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
154706 1060 Jennica Ek Startgrupp 1 Damer Bromölla
154906 1082 Victoria Ericsson Startgrupp 1 Damer Asarum
155274 1117 Erika Eriksson Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
154876 1079 Caroline Eriksson Startgrupp 1 Damer Svängsta
155225 1104 Charlotte Erixon Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
154716 1062 Anna Fohlin Startgrupp 1 Damer Trensum
154749 1067 Cecilia Friberg Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
155157 1092 Jennie Hallberg Startgrupp 1 Damer Bromölla
155156 1091 Sofia Hallberg Startgrupp 1 Damer Bromölla
155309 1110 Jennifer Hansson Startgrupp 1 Damer MÖRRUM
154944 1084 Annika Henesey Startgrupp 1 Damer Karlshamn
155207 1099 ann henriksson Startgrupp 1 Damer karlshamn
154736 1066 Anna Holmqvist Startgrupp 1 Damer MÖRRUM
155277 1120 Sandra Holmström Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
155475 1115 Madelene Håkansson Startgrupp 1 Damer Olofström
155474 1114 Maja Håkansson Startgrupp 1 Damer Olofström
154843 1074 Malin Isgren Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
154968 1086 Tilde Jensen Startgrupp 1 Damer Mörrum
151533 1049 charlott johnsson Startgrupp 1 Damer sölvesborg
155048 1089 Malin Karlsson Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
154954 1085 Camilla Karlsson Startgrupp 1 Damer Mörrum
154699 1057 Emelie Karlsson Startgrupp 1 Damer Mörrum
154704 1059 Pia Kruhse Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
154703 1058 Emmelie Kruhse Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
154664 1054 Josefine Larsson Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
155213 1100 Anna Lindh Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
155198 1097 Anna Nennesson Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
154842 1073 Kajsa Nilsson Startgrupp 1 Damer SÖLVESBORG
154771 1069 Christel Nilsson Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
154650 1052 Elisabeth Nilsson Startgrupp 1 Damer Kristianstad
154728 1065 Viktoria Olofsson Startgrupp 1 Damer Osby
155310 1111 Linnéa Olsson Startgrupp 1 Damer Svängsta
155253 1109 Lena Olsson Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
154848 1075 Linda Olsson Startgrupp 1 Damer Olofström
155182 1094 Titti Palmqvist Startgrupp 1 Damer Asarum
155129 1090 Alexandra Pap Startgrupp 1 Damer Asarum
154900 1081 Hanna Persson Startgrupp 1 Damer Åhus
154851 1076 Malin Petersson Startgrupp 1 Damer Olofström
154822 1072 Sara Pettersson Startgrupp 1 Damer ASARUM
154646 1051 Sara Rossander Startgrupp 1 Damer Näsum
155227 1105 Caroline Roth Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
154696 1056 Sara Stjernkvist Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
154480 1050 Emma Strömberg Startgrupp 1 Damer Bromölla
154975 1088 Hanna Substyk Startgrupp 1 Damer Bromölla
154659 1053 nina Svennergren Startgrupp 1 Damer Mörrum
155194 1096 Alexandra Svensson Startgrupp 1 Damer Kristianstad
154666 1055 Therese Svensson Startgrupp 1 Damer Arkelstorp
148872 1048 Linda Svensson Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
154943 1083 Camilla Svärd Strömgren Startgrupp 1 Damer Karlshamn
154888 1080 Anna Thomasson Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
154713 1061 emma turpeinen Startgrupp 1 Damer näsum
155234 1107 Cecilia Uller Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
           
154679 2053 Emelie Almqvist Startgrupp 2 Damer Kristianstad
154863 2085 Marita Asplund Startgrupp 2 Damer Lyckeby
154850 2082 angelica axelsson Startgrupp 2 Damer sölvesborg
155485 2120 Anja Bengtsson Startgrupp 2 Damer Ronneby
155162 2095 Caroline Bengtsson Startgrupp 2 Damer Fjälkinge
154722 2060 Tina Bergman Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
155152 2093 Hanna Borgström Startgrupp 2 Damer Lönsboda
155161 2094 Nichole Buzzard Startgrupp 2 Damer Lakewood
155230 2106 Ingun Bydinger Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
155145 2092 Elina Börjesson Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
154802 2075 Carin Carlsson Startgrupp 2 Damer Kyrkhult
154689 2056 Jonna Cederhill Startgrupp 2 Damer Asarum
155109 2088 christine dufva Startgrupp 2 Damer GÄRDS KÖPINGE
154485 2042 Eva Ekvall Startgrupp 2 Damer Kristianstad
154838 2080 Johanna Eriksson Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
154641 2045 Maria Eriksson Startgrupp 2 Damer Karlshamn
154655 2049 Helena Fridman Startgrupp 2 Damer Kristianstad
154642 2046 Jenny Färm Startgrupp 2 Damer GUALÖV
155265 2111 Hanna Gummesson Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
154795 2072 Emma Gustafsson Startgrupp 2 Damer Mörrum
154751 2069 Alice Harrysson Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
154745 2067 Tina Hermansson Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
154778 2070 Martha Hörberg Startgrupp 2 Damer Karlshamn
154653 2048 Anna Jemn Startgrupp 2 Damer Bromölla
154692 2057 Jessica Jenemyr Startgrupp 2 Damer Asarum
154783 2071 Petra Jeppsson Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
155169 2099 Kajsa Johansson Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
155168 2098 Agneta Johansson Startgrupp 2 Damer Bromölla
151038 2036 Malin Johansson Startgrupp 2 Damer Älmhult
151037 2035 Cornelia Johansson Startgrupp 2 Damer Älmhult
155433 2114 Camilla Johnsson Startgrupp 2 Damer Arkelstorp
154852 2083 Emma Johnsson Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
154734 2064 Moa Karlsson Startgrupp 2 Damer Jämshög
154733 2063 Kristina Karlsson Startgrupp 2 Damer Jämshög
154726 2062 Kajsa Karlsson Startgrupp 2 Damer Asarum
154725 2061 Jennie Karlsson Startgrupp 2 Damer ASARUM
151545 2039 Alexandra Karlsson Startgrupp 2 Damer Bromölla
151542 2038 Yvette Karlsson Startgrupp 2 Damer Bromölla
151432 2037 Erika Karlsson Startgrupp 2 Damer Karlshamn
154682 2054 Åsa Kindberg Startgrupp 2 Damer Kristianstad
154815 2078 Linda Kjellberg Startgrupp 2 Damer Trensum
155123 2090 Mona Larsson Startgrupp 2 Damer Näsum
154635 2044 Carolina Ljungkvist Startgrupp 2 Damer Bromölla
154870 2086 Anna Lundin Startgrupp 2 Damer Asarum
154423 2041 Therése Löfgren Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
154678 2052 Pernilla Martinsson Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
154634 2043 Jessika Müller Startgrupp 2 Damer Bromölla
154801 2074 Annette Månsson Startgrupp 2 Damer Kyrkhult
155232 2107 Christina Mårtensson Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
155501 2121 tilda nilsson Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
155229 2105 Vivianne Nilsson Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
155222 2103 Sandra Nilsson Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
154871 2087 Marie Nilsson Startgrupp 2 Damer Kristianstad
154841 2081 Annelie Nilsson Startgrupp 2 Damer SÖLVESBORG
154721 2059 Ida Nilsson Startgrupp 2 Damer Bromölla
154712 2058 Gunilla Nilsson Startgrupp 2 Damer åhus
154657 2050 Pernilla Nilsson Startgrupp 2 Damer Mörrum
154750 2068 Nellie Nyh Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
155477 2115 Rebecca Ossiansson Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
155124 2091 Rebeca Persson Startgrupp 2 Damer HELSINGBORG
154825 2079 Diana Persson Startgrupp 2 Damer ARKELSTORP
154651 2047 Emilie Pålsson Startgrupp 2 Damer Mörrum
155223 2104 Sandra Rantanen Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
154804 2077 Linda Rydström Startgrupp 2 Damer Kyrkhult
155243 2110 Charlotte Silander Startgrupp 2 Damer Karlskrona
154860 2084 Daoruang Skoog Startgrupp 2 Damer Villands Vånga
154798 2073 Petra Spogardh Startgrupp 2 Damer Trensum
155306 2113 Sylvia Stenfelt Startgrupp 2 Damer Mörrum
155233 2108 Linda Svensson Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
155117 2089 Linda svensson Startgrupp 2 Damer Gärds Köpinge
154672 2051 Pia Svensson Startgrupp 2 Damer LÖDDEKÖPINGE
154142 2040 Jennie Svensson Startgrupp 2 Damer Bromölla
154737 2065 Ingrid Söderberg Startgrupp 2 Damer MÖRRUM
155295 2112 Rebecca Söderlund Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
154744 2066 Sara Tell Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
154683 2055 Iréne Wahlström Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
155164 2097 Hanna Velin Startgrupp 2 Damer Fjälkinge
155163 2096 Liza Velin Startgrupp 2 Damer Fjälkinge
155220 2102 Engla Westlund Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
154803 2076 Malin Åman Startgrupp 2 Damer Vilshult
           
154681 2118 Jessica Norén S.grupp gående D Sölvesborg
154680 2117 Lotten Lindhe S.grupp gående D Sölvesborg


HERRAR

ID Nr. Förnamn Efternamn Startgrupp Ort
155191 1030 Dan Alvesved Startgrupp 1 Herrar Mörrum
155196 1034 Albin Andersson Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
154794 1010 Emil Andersson Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
155221 1037 Daniel Arnoldsson Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
155479 1046 Christian Bergwall Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
155026 1021 Johan Björck Startgrupp 1 Herrar Älmhult
155025 1020 Oscar Björck Startgrupp 1 Herrar Älmhult
154865 1016 Fredrik Brorsson Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
154407 2116 Robin Busker Startgrupp 1 Herrar Solvesborg
155134 1025 Thomas Börjesson Startgrupp 1 Herrar KARLSKRONA
155195 1033 Adam Danielsson Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
154501 1000 Anders Ekelund Startgrupp 1 Herrar Svängsta
155116 1024 Marcus Eklund Startgrupp 1 Herrar NÄTTRABY
154905 1018 Stefan Ericsson Startgrupp 1 Herrar Asarum
155480 1047 Gert Extra Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
154717 1006 Jonny Fohlin Startgrupp 1 Herrar Trensum
154753 1008 Gustav Fridh Startgrupp 1 Herrar Stehag
155500 1123 Jonas Funquist Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
154903 1017 Alec Golstrand Startgrupp 1 Herrar Kristianstad
155465 1116 Jerry Gunnarsson Startgrupp 1 Herrar Bromölla
155278 1121 Ola Holmström Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
155275 1118 Robin Håkansson Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
154824 1012 Joakim Hörnell Startgrupp 1 Herrar Karlshamn
155192 1031 Mikael Johansson Startgrupp 1 Herrar Mörrum
155432 1042 Dan Johnsson Startgrupp 1 Herrar Arkelstorp
155226 1038 André Jöraas Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
155041 1023 Elliot Lacinai Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
155040 1022 Antoni Lacinai Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
155266 1039 Svante Lorentzson Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
154827 1013 Tony Lönnquist Startgrupp 1 Herrar Kristianstad
155473 1044 Fredrik Manneklint Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
155499 1122 Mattias Mattisson Startgrupp 1 Herrar Fjälkinge
155189 1029 Filip Nelander Startgrupp 1 Herrar ASARUM
155188 1028 Michael Nelander Startgrupp 1 Herrar Asarum
155200 1036 Lukas Nennesson Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
155199 1035 Philip Nennesson Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
154840 1014 Mattias Nilsson Startgrupp 1 Herrar SÖLVESBORG
154772 1009 Niclas Nilsson Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
155472 1043 Lars Olofsson Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
155301 1041 Oscar Olsson Startgrupp 1 Herrar Asarum
155193 1032 Per-Olof Olsson Startgrupp 1 Herrar Kristianstad
154748 1007 Johan Olsson Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
155478 1045 Krister Ossiansson Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
155159 1027 Andreas Persson Startgrupp 1 Herrar Villands Vånga
155273 1040 Simon Pettersson Startgrupp 1 Herrar Asarum
154820 1011 Magnus Pettersson Startgrupp 1 Herrar ASARUM
154695 1003 Thomas Pålsson Startgrupp 1 Herrar SÖLVESBORG
155495 1124 Robin Raselius Startgrupp 1 Herrar Svängsta
154639 1002 Tommy Seyfried Startgrupp 1 Herrar Nymölla
154969 1019 Mathias Simonsson Startgrupp 1 Herrar Mörrum
155138 1026 Roger Szymasko Startgrupp 1 Herrar Åhus
154708 1005 Didrik Tagesson Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
154707 1004 Tony Tagesson Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
154638 1001 Emil Tomasson Lindh Startgrupp 1 Herrar SÖLVESBORG
154859 1015 Bengt Wallman Startgrupp 1 Herrar Sturkö
155276 1119 Mattias Wernersson Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
           
154869 2012 Kjell Andersson Startgrupp 2 Herrar Asarum
155231 2028 Joakim Bydinger Startgrupp 2 Herrar Sölvesborg
155174 2021 Marcus Cato Startgrupp 2 Herrar Sölvesborg
154484 2004 John Eriksson Startgrupp 2 Herrar Täby
154422 2002 Göran Friberg Startgrupp 2 Herrar Sölvesborg
154643 2005 Henrik Färm Startgrupp 2 Herrar GUALÖV
155279 2119 Jörgen Hofflander Startgrupp 2 Herrar Sölvesborg
154777 2011 Daniel Hörberg Startgrupp 2 Herrar Karlshamn
154452 2003 Henrik Ivansson Startgrupp 2 Herrar Sölvesborg
155463 2034 Erik Johansson Startgrupp 2 Herrar Bromölla
155462 2033 Björn Johansson Startgrupp 2 Herrar Bromölla
155167 2020 Henrik Johansson Startgrupp 2 Herrar Enköping
155166 2019 Göran Johansson Startgrupp 2 Herrar Bromölla
154958 2014 Emil Johnsson Startgrupp 2 Herrar Bromölla
155042 2016 Milton Lacinai Startgrupp 2 Herrar Sölvesborg
154743 2010 Max Månsson Startgrupp 2 Herrar Halmstad
154742 2009 Håkan Månsson Startgrupp 2 Herrar Karlskrona
154711 2008 Marcus Nilsson Startgrupp 2 Herrar Jönköping
154710 2007 Andreas Nilsson Startgrupp 2 Herrar åhus
154671 2006 Johan Nordh Startgrupp 2 Herrar LÖDDEKÖPINGE
155255 2030 Melker Olsson Startgrupp 2 Herrar Sölvesborg
155186 2024 Robin Ossiansson Startgrupp 2 Herrar Sölvesborg
155185 2023 Michael Ossiansson Startgrupp 2 Herrar Sölvesborg
155183 2022 Jörgen Palmqvist Startgrupp 2 Herrar Asarum
154956 2013 Ola Sandberg Startgrupp 2 Herrar Trelleborg
155308 2032 Samuel Stenfelt Startgrupp 2 Herrar Mörrum
155307 2031 Per Stenfelt Startgrupp 2 Herrar Mörrum
155146 2017 Andreas Svensson Startgrupp 2 Herrar Sölvesborg
151624 2000 Jani Toivanen Startgrupp 2 Herrar Sölvesborg
151625 2001 Casper Toivanen/karlsson Startgrupp 2 Herrar Sölvesborg
155165 2018 Fredrik Velin Startgrupp 2 Herrar Fjälkinge
154987 2015 Anders Wendel Startgrupp 2 Herrar Sölvesborg