Startlista Aug15

Tags

Related Posts

Share This

Startlista

Här presenteras den preliminära startlistan. Har du anmält dig de senaste dagarna kan ditt namn saknas men kommer med när vi uppdaterar listan på fredag.

 

Startgrupp gående kommer starta samtidigt som startgrupp 2.

Förnamn Efternamn Klubb Klass Stad
Yvonne Steinberger Solstrålens Värksamhet Sölvesborg Startgrupp 1 Damer Karlshamn
Wiveca Hansson Startgrupp 1 Damer Bromölla
Viktoria Olofsson Startgrupp 1 Damer Osby
Veronica Böckman On Training Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Ulrika Åsman Carlsson Solstrålens Värksamhet Sölvesborg Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Ulrika Bengtsson On Training Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Tina Bengtsson Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Tilde Jensen Ryssbergets IK Startgrupp 1 Damer Mörrum
Therese Boqvist Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Susanne Ingemansson Sölvesborgs Kommun Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Sofie Hammerå Startgrupp 1 Damer Bromölla
Sofie Nykvist Startgrupp 1 Damer Bromölla
Sofia Walltoft Startgrupp 1 Damer Jämshög
Sara Nilsson Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Sara Stjernkvist Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Sanna Dusak Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Sandra Karlsson Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Sandra Hallberg Startgrupp 1 Damer Mörrum
Sandra Holmström On Training Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Sandra Mattsson Startgrupp 1 Damer Bromölla
Rebecka Thorslund Startgrupp 1 Damer Tyringe
Rebecca Egonsson Startgrupp 1 Damer Mörrum
Rebecca Eriksson Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Pia Svensson Startgrupp 1 Damer Löddeköpinge
Petra Holm On Training Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Petra Svensson Startgrupp 1 Damer Kristianstad
Petra Tillberg Startgrupp 1 Damer Olofström
Pernilla Kral Persson Startgrupp 1 Damer Degeberga
Pernilla Sunesson Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Pamela Lindqvist On Training Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Nora Kagg Startgrupp 1 Damer Bromölla
Nina C Sturesson Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Nettan Wendel Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Monia Jönsson Sölvesborgs Kommun Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Maya Dusak Mårtensson Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Mathilda Nilsson Startgrupp 1 Damer asarum
Martina Nilsson Etra Mjällby Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Martina Lewin Startgrupp 1 Damer Åhus
Maria Magnesjö Nilsson Startgrupp 1 Damer asarum
Malin Isgren Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Magdalena Bogner Startgrupp 1 Damer Bromölla
Madelene Håkansson Startgrupp 1 Damer Olofström
Madeleine Kjelsson On Training Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Lucette Brorsson Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Lovisa Johansson Startgrupp 1 Damer Kyrkhult
Lisa Everbring Sölvesborgshem Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Lisa Göransson Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
linda svensson Startgrupp 1 Damer sölvesborg
Linda Krok On Training Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Linda Nilsson Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Lena Siegmund Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Kristin Lindahl On Training Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Karin Värmfors Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Jutta Wihlborg Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Julia Dahlbom Startgrupp 1 Damer Kristianstad
Jonna Brorsson Startgrupp 1 Damer Svängsta
Johanna Andersson Lindbom Startgrupp 1 Damer Karlshamn
Jessica Nilsson Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Jessica Carlsson Startgrupp 1 Damer Killeberg
Jennie Gunnarsson Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Jennie Robertsson On Training Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Jeanette Blomgren Startgrupp 1 Damer Asarum
Janna Nilsson Startgrupp 1 Damer LYCKEBY
Jaana Sidling Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Ida Abrahamsson Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Ia Zaborszky Sölvesborgs Kommun Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Helene Lennartsson Etra Mjällby Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Helene Thorslund Startgrupp 1 Damer Tyringe
Hanna Borgström Startgrupp 1 Damer Lönsboda
Hanna Hofflander Startgrupp 1 Damer Bromölla
Hanna Eliasson Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Hanna Substyk Startgrupp 1 Damer Bromölla
Gunilla Lindahl Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Frida Ferm Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Frida Lindahl On Training Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Frida Vennum Vennum Startgrupp 1 Damer Lönsboda
Erla Askmyren Startgrupp 1 Damer Asarum
Erika Persson Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Erika Eriksson On Training Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Emmy Carlsson PULSölvesborg Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Emma Brorsson Startgrupp 1 Damer Bromölla
Emma Gustavsson Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Ellinor Persson Enarsson Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Ellen Isaksson Startgrupp 1 Damer Åhus
Elisabeth Edvardsson Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Elina Börjesson Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Elina Fagerberg Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Elena Nilsson Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Dalia Eriksson Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Christina Mårtensson Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
christina andersson skog Startgrupp 1 Damer olofström
Christina göransson Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Christina Klang Startgrupp 1 Damer Hasslö
Christel Nilsson Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
charlott johnsson Startgrupp 1 Damer sölvesborg
Cecilia Haglund On Training Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Carolina Christersson Sölvesborgs Kommun Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Carola Karlsson Sölvesborgs Kommun Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Carina Friberg Solstrålens Värksamhet Sölvesborg Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Bodil Carleskär Startgrupp 1 Damer .
Birgitta Berntsson Sölvesborg Kommun Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Birgitta Lewin Startgrupp 1 Damer Åhus
Bettina Olausson Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Annika Björkqvist Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Annelie Vesic Startgrupp 1 Damer Olofström
Anneli Johannesson Startgrupp 1 Damer Näsum
Anna-Maria Larsson Brosö OK Startgrupp 1 Damer Bromölla
Anna Pojkas Puls Sölvesborg Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Anna Nilsson Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Anna Thomasson Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Anna Larsson Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Anna Lindh Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Anna Nordgren On Training Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Ann-Sofie Lindskog Startgrupp 1 Damer Degeberga
Ann-Charlotte Gummesson Sölvesborgs Kommun Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Anki Andersson Sölvesborgs Kommun Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Amanda Kaunisvaara PULSölvesborg Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Amanda Ohlsson Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
Aleandra Svensson Startgrupp 1 Damer Kristianstad
Viktor Åkrell SVE TEAM Startgrupp 1 Herrar Näsum
Tony Jeppsson Kajutan Hörvik Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Tommy Seyfried Startgrupp 1 Herrar Nymölla
Timmie Porutis Startgrupp 1 Herrar Bromölla
Thomas Ingvarsson Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Theo Schön Ryssbergets IK Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Svante Lorentzson BroSö OK Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Stefan Nissenlöf Startgrupp 1 Herrar Gualöv
Sonny Åkesson Fysicum Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Simon Widell SVE TEAM Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Roger Mattisson Sölvesborgshem Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Roger Thorslund Startgrupp 1 Herrar Tyringe
Robin Mattisson Fysicum Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Robin Håkansson On Training Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Rickard Sällström On Training Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Richard Porutis Startgrupp 1 Herrar Bromölla
Petersson Mats Startgrupp 1 Herrar Asarum
Peter Tomasson Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Per-Olof Olsson Titan Startgrupp 1 Herrar Kristianstad
Patrik Olsson Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Patrice Sailly Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Oliver Björkman On Training Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Ola Holmström On Training Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Ola Nyhlin On Training Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Ola Karlsson Startgrupp 1 Herrar Bromölla
Niklas Haraldsson Sölvesborgs Kommun Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Mikael Svensson Stigmännen Startgrupp 1 Herrar Mörrum
Mikael Björklund Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Mikael Löfstedt Åhus Träningscenter Startgrupp 1 Herrar Åhus
Mattias Möller Lyckå FF Startgrupp 1 Herrar Lyckeby
Mattias Knutsson Startgrupp 1 Herrar Åhus
Mattias Nilsson Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Mattias Wernersson Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Mats Blomgren 1974 Startgrupp 1 Herrar Asarum
Mathias Brandin Pan-Kristianstad Startgrupp 1 Herrar Åhus
Leo Haraldsson BroSö OK Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Lars Olofsson Sölvesborgs Kommun Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Klas Hjerthav Startgrupp 1 Herrar Trensum
Jörgen Ohlsson Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Jonas Möllebro Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Jonas Funqvist On Training Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Johannes Emilsson Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Johan Pettersson Dream Team AB Startgrupp 1 Herrar Kristianstad
Johan Emenius Fysicum Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Johan Olsson BroSö OK Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Jimmy Jepsson Startgrupp 1 Herrar Tollarp
Jerry Gunnarsson Startgrupp 1 Herrar Bromölla
Jan Björkman On Training Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Håkan Holm Fysicum Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Håkan Sidling Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Gert Agrell Etra Mjällby Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Fredrik Caleland Startgrupp 1 Herrar Bromölla
Fredrik Manneklint Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Fredrik Brorsson Stigmännen Karlshamns OK Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Frans Dacke Kajutan Hörvik Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Erik Jönsson Brosö OK Startgrupp 1 Herrar Bromölla
Erik Lunderup Startgrupp 1 Herrar Kristianstad
Erik Schölin Startgrupp 1 Herrar Tyringe
Emil Tomasson Lindh Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Emil Rajaala On Training Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Emil Andersson SVE TEAM Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Dario Stigsson Startgrupp 1 Herrar Skurup
daniel edvardsson Startgrupp 1 Herrar tollarp
Cristopher Bengtsson On Training Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Crille Ossiansson Etra Mjällby Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Christian Bergwall Etra Mjällby Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Christer Olsson Sölvesborgs Kommun Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Carl Larsen Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Calle Bergqvist On Training Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Björn Johansson Startgrupp 1 Herrar Bromölla
Andreas Persson Startgrupp 1 Herrar Villands Vånga
Andreas Olsson Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Anders Wendel Fysicum Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Anders Fohlin Startgrupp 1 Herrar Mörrum
Anders Nilsson Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Anders Torstensson FK Karlskrona Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Amir Safi Fysicum Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
Yvette Karlsson Startgrupp 2 Damer Bromölla
Viktoria Jönsson Sölvesborgs Kommun Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
Victoria Ericsson Startgrupp 2 Damer Karlshamn
Tina Magnusson Startgrupp 2 Damer Väjö
Tina Strandberg C/O Kenth Olsson Startgrupp 2 Damer Åhus
Therése Löfgren Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
Therese Manneklint Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
Sylvia Stenfelt Startgrupp 2 Damer Karlshamn
Susanne Hansson Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
Sara Jefta Startgrupp 2 Damer Ronneby
Sandra Bokeroth Startgrupp 2 Damer Bromölla
Sabina Johansson Startgrupp 2 Damer Karlshamn
Rebecca Ossiansson Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
Petra Ekberg Lonesome Runners Startgrupp 2 Damer Åhus
Pernilla Martinsson Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
Pernilla Wendel Startgrupp 2 Damer Kristianstad
Nilla Anderberg Startgrupp 2 Damer Fjälkinge
Mikalela Glader Startgrupp 2 Damer Fjälkinge
Martha Hörberg Startgrupp 2 Damer KARLSHAMN
Marie Nilsson Startgrupp 2 Damer Kristianstad
Maria Eriksson Startgrupp 2 Damer Karlshamn
Malin Jönsson Startgrupp 2 Damer sölvesborg
Malin Jönsson Startgrupp 2 Damer Bromölla
Malin Ehlde Inte snabba men snygga Startgrupp 2 Damer Färlöv
Malin Åman KSK Kyrkhultssportklubb Startgrupp 2 Damer Vilshult
Maja Nennesson Fikalösningar Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
Lisa Andersson Startgrupp 2 Damer Kristianstad
Linda Rydström KSK Kyrkhultssportklubb Startgrupp 2 Damer Kyrkhult
Linda Brorsson Startgrupp 2 Damer Kristianstad
Linda Jönsson Startgrupp 2 Damer Kristianstad
Linda Lemón Startgrupp 2 Damer Bromölla
Lina Sjöberg Startgrupp 2 Damer Bromölla
Lena Olsson Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
Lena Barveskog Sölvesborgs Kommun Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
Kristina Johannesson Startgrupp 2 Damer Bromölla
Katja Parkkinen Startgrupp 2 Damer Kyrkhult
Kate Hörmarker Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
Katarina Lennartsson Startgrupp 2 Damer Bromma
Karin Domeij Inte snabba men snygga Startgrupp 2 Damer Önnestad
Josefin Carlebjär Startgrupp 2 Damer Mörrum
Jonna Cederhill Startgrupp 2 Damer Asarum
Johanna Nilsson Startgrupp 2 Damer Åhus
Jill Andersson Fikalösningar Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
Jenny Färm Startgrupp 2 Damer Gualöv
Jennie Svensson Startgrupp 2 Damer Bromölla
Jeannie Hermansson Startgrupp 2 Damer Kallinge
Ingmari Ingvarsson Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
Inger Jannesson Bjerstedt Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
Hillevi Lundström Startgrupp 2 Damer Färlöv
Helene Moe Nilsson Startgrupp 2 Damer Hässleholm
Helena Andersson Startgrupp 2 Damer Karlshamn
Hanna Mårtensson Inte snabba men snygga Startgrupp 2 Damer färlöv
Hanna Franzén Startgrupp 2 Damer Tollarp
frida Elofsson Startgrupp 2 Damer sölvesborg
Frida Karlsson Startgrupp 2 Damer Bromölla
Fata Osivcic Startgrupp 2 Damer
Eva Ekvall Startgrupp 2 Damer Kristianstad
Erika Karlsson Startgrupp 2 Damer Karlshamn
Emma Olofsson Fikalösningar Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
Emma Saikanmäki Startgrupp 2 Damer Kyrkhult
Emma Börjesson Startgrupp 2 Damer Asarum
Emelie Gustavsson Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
Elisabeth Olsson Startgrupp 2 Damer Bromölla
Diana Persson Startgrupp 2 Damer ARKELSTORP
Desiree Svensson Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
Clary Bergqvist Startgrupp 2 Damer Malmö
Cecilia Uller Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
Catharina Arrhenius Startgrupp 2 Damer Eksjö
Caroline Hansson Startgrupp 2 Damer Fjälkinge
Caroline Bengtsson Startgrupp 2 Damer Fjälkinge
caroline Jönsson Startgrupp 2 Damer Bromölla
Carolina Ljungkvist Startgrupp 2 Damer Bromölla
Carola Rosenfeld Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
Carin Carlsson KSK Kyrkhultssportklubb Startgrupp 2 Damer Kyrkhult
Camilla Karlsson Startgrupp 2 Damer Mörrum
Bodil Lundholm Startgrupp 2 Damer Jämshög
Biljana Obrovac Startgrupp 2 Damer Ronneby
Bea Hallberg Startgrupp 2 Damer Kallinge
Anu Joelsson Startgrupp 2 Damer Bromölla
Annette Månsson KSK Kyrkhultssportklubb Startgrupp 2 Damer Kyrkhult
Annelie Nilsson Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
Anna Boking Startgrupp 2 Damer sölvesborg
Anna Nennesson Fikalösningar Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
Anna Sjörén Startgrupp 2 Damer Fjälkinge
Anna Pfeifer Startgrupp 2 Damer Ronneby
Anna Jönsson Startgrupp 2 Damer Kristianstad
Anette Gren Startgrupp 2 Damer KRISTIANSTAD
Aleandra Karlsson Startgrupp 2 Damer Bromölla
Agneta Johansson Startgrupp 2 Damer Bromölla
Torbjörn Sjöström Startgrupp 2 Herrar näsum
Tobias Andersson Startgrupp 2 Herrar Bromöla
Rohullah Ahmadi Startgrupp 2 Herrar Ronneby
Roger Lundström Startgrupp 2 Herrar Färlöv
Robin Nilsson Fikalösningar Startgrupp 2 Herrar Sölvesborg
Per Stenfelt Startgrupp 2 Herrar Karlshamn
Niklas Petersson Startgrupp 2 Herrar Olofström
Morteza Mohammadi Startgrupp 2 Herrar Ronneby
Mohsen Heidari Startgrupp 2 Herrar Ronneby
Michael Nelander Startgrupp 2 Herrar Asarum
Michael Ossiansson Startgrupp 2 Herrar Sölvesborg
Melker Olsson BroSö OK Startgrupp 2 Herrar Sölvesborg
Maurice Weber Startgrupp 2 Herrar Väjö
Mattias Aelsson Startgrupp 2 Herrar Bromölla
Mats Olsson Startgrupp 2 Herrar Karlshamn
MArtin Helgesson Startgrupp 2 Herrar Fjälkinge
Lars Gunnar Nilsson Startgrupp 2 Herrar Sölvesborg
Lars Cederhill Startgrupp 2 Herrar Asarum
Khudadad Pooyesh Startgrupp 2 Herrar Ronneby
Khal Nazari Startgrupp 2 Herrar Ronneby
Jörgen Olofsson Fikalösningar Startgrupp 2 Herrar Sölvesborg
Jorge Hernandez Startgrupp 2 Herrar Väjö
Jonas Nilsson Skånes Draghundsklubb Startgrupp 2 Herrar Skurup
Johan Wulf Startgrupp 2 Herrar Sölvesborg
Joel Persson Startgrupp 2 Herrar Fjälkinge
Jesper orrgren Startgrupp 2 Herrar näsum
Javad Ziayi Startgrupp 2 Herrar Ronneby
Jacob Larsson Startgrupp 2 Herrar Fjälkinge
Hossein Karimi Startgrupp 2 Herrar Ronneby
Homayoun Moghomi Startgrupp 2 Herrar Ronneby
Göran Johansson Startgrupp 2 Herrar Bromölla
Fredrik Lagerstedt Startgrupp 2 Herrar Villands Vånga
Filip Nelander Startgrupp 2 Herrar Asarum
Filip Lycktner Startgrupp 2 Herrar Fjälkinge
Erland Gustafsson Startgrupp 2 Herrar Bromma
Elliot Lacinai Startgrupp 2 Herrar Sölvesborg
Ehsan Rahimi Startgrupp 2 Herrar Ronneby
David Sonesson Startgrupp 2 Herrar Karlshamn
Daniel Hörberg Startgrupp 2 Herrar Karlshamn
Bill Öster Startgrupp 2 Herrar Näsum
Bengt Wallman Startgrupp 2 Herrar Sturkö
Antoni Lacinai Startgrupp 2 Herrar Sölvesborg
Anton Wilkens Startgrupp 2 Herrar VINSLÖV
Andreas Svensson Startgrupp 2 Herrar Sölvesborg
Anders Jönsson Startgrupp 2 Herrar Karlshamn
Aleandru Frigura Startgrupp 2 Herrar Sölvesborg
Ahmed Rezai Startgrupp 2 Herrar Ronneby
Ahmad Monir Anwari Startgrupp 2 Herrar Ronneby
Adam Danielsson Fikalösningar Startgrupp 2 Herrar Sölvesborg
Monika Kager Hidås Startgrupp gående Damer Kristianstad
Lena Johansson Startgrupp gående Damer Karlshamn
Karolina Leska Startgrupp gående Damer Sölvesborg
Iréne Pettersson Startgrupp gående Damer Kristianstad
Frida Stålberg Startgrupp gående Damer Ängelholm
Charlotte Stålberg Startgrupp gående Damer Sölvesborg
Mats Stålberg Startgrupp gående Herrar Sölvesborg
Lennart Johansson Startgrupp gående Herrar Karlshamn
Wille Schön Ryssbergets IK Startgrupp Barn 3-7 år Sölvesborg
Tilde Berg Startgrupp Barn 3-7 år Sölvesborg
Svea van Bever Johansson Startgrupp Barn 3-7 år sölvesborg
Svante Simonsson Jensen Startgrupp Barn 3-7 år Mörrum
Rio Fohlin Startgrupp Barn 3-7 år Mörrum
Olivia Johansson Startgrupp Barn 3-7 år Bromölla
Milton Svensson Startgrupp Barn 3-7 år Sölvesborg
Miliam Engkvist Startgrupp Barn 3-7 år Sölvesborg
Matheus Thege Nattpuls Startgrupp Barn 3-7 år Sölvesborg
Majken Mårtensson Startgrupp Barn 3-7 år Sölvesborg
Leo Westerberg Startgrupp Barn 3-7 år Bromölla
Klara Lindahl Startgrupp Barn 3-7 år Bromölla
Jessica Eliasson Startgrupp Barn 3-7 år Bromölla
Jacob Ymsén Startgrupp Barn 3-7 år Kristianstad
Isac Ymsén Startgrupp Barn 3-7 år Kristianstad
Indra Nilsson Lörby IF Startgrupp Barn 3-7 år Sölvesborg
Hannes Hammerå Startgrupp Barn 3-7 år Bromölla
Gabriel göransson Startgrupp Barn 3-7 år Sölvesborg
Elton Fohlin Startgrupp Barn 3-7 år Mörrum
Ellen Åhberg Startgrupp Barn 3-7 år Sölvesborg
Elizia Ljunglöf Startgrupp Barn 3-7 år Sölvesborg
Ebba Värmfors Startgrupp Barn 3-7 år Häljarp
Daniel Stjernkvist Startgrupp Barn 3-7 år Sölvesborg
Colin Berglund Startgrupp Barn 3-7 år Mörrum
Clara Nilsson Startgrupp Barn 3-7 år Sölvesborg
Amadeus Arrhenius Leandersson Mjällby AIF Startgrupp Barn 3-7 år Sölvesborg
Alva Borgström Startgrupp Barn 3-7 år Lönsboda
Alicia Wernersson Startgrupp Barn 3-7 år Sölvesborg
Aleander Hörmarker Startgrupp Barn 3-7 år Sölvesborg
Villgot Vennum Vennum Startgrupp Barn 8-15 år Lönsboda
Viggo Hedlund Startgrupp Barn 8-15 år Sölvesborg
Tindra Fohlin Startgrupp Barn 8-15 år Mörrum
Samuel Kalteneckar Startgrupp Barn 8-15 år Sölvesborg
Sabine Kalteneckar Startgrupp Barn 8-15 år Sölvesborg
Romeo Arrhenius Leandersson Mjällby AIF Startgrupp Barn 8-15 år Sölvesborg
Nevin Tengheden Startgrupp Barn 8-15 år Sölvesborg
Milton Lacinai AB Startgrupp Barn 8-15 år Sölvesborg
Lowe Engkvist Startgrupp Barn 8-15 år Sölvesborg
Lina Jönsson Startgrupp Barn 8-15 år Bromölla
Levi Tengheden Startgrupp Barn 8-15 år Sölvesborg
Johan Jönsson Brosö OK Startgrupp Barn 8-15 år Bromölla
Jasmine Tillborg Startgrupp Barn 8-15 år Sölvesborg
Inez Vennum Vennum Startgrupp Barn 8-15 år Lönsboda
Fia Jönsson Startgrupp Barn 8-15 år Bromölla
Enzo Leandersson Startgrupp Barn 8-15 år Sölvesborg
Alessia Leandersson Startgrupp Barn 8-15 år Sölvesborg