Startlista – uppdaterad Aug18

Tags

Related Posts

Share This

Startlista – uppdaterad

Nr Förnamn Efternamn Klubb Klass Stad
1000 Mattias Wernersson Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1001 Mikael Löfstedt Åhus Träningscenter Startgrupp 1 Herrar Åhus
1002 Mikael Björklund Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1003 Anders Torstensson FK Karlskrona Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1004 Håkan Sidling Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1005 Jimmy Jepsson Startgrupp 1 Herrar Tollarp
1006 Fredrik Brorsson Stigmännen Karlshamns OK Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1007 Emil Andersson SVE TEAM Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1008 Viktor Åkrell SVE TEAM Startgrupp 1 Herrar Näsum
1009 Simon Widell SVE TEAM Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1010 daniel edvardsson Startgrupp 1 Herrar tollarp
1011 Roger Thorslund Startgrupp 1 Herrar Tyringe
1012 Erik Schölin Startgrupp 1 Herrar Tyringe
1013 Emil Tomasson Lindh Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1014 Fredrik Manneklint Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1015 Tommy Seyfried Startgrupp 1 Herrar Nymölla
1016 Jerry Gunnarsson Startgrupp 1 Herrar Bromölla
1017 Mathias Brandin Pan-Kristianstad Startgrupp 1 Herrar Åhus
1018 Anders Nilsson Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1019 Anders Fohlin Startgrupp 1 Herrar Mörrum
1020 Johan Olsson BroSö OK Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1021 Leo Haraldsson BroSö OK Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1022 Mats Blomgren 1974 Startgrupp 1 Herrar Asarum
1023 Erik Lunderup Startgrupp 1 Herrar Kristianstad
1024 Peter Tomasson Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1025 Andreas Olsson Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1026 Mattias Nilsson Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1027 Patrik Olsson Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1028 Patrice Sailly Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1029 Johan Emenius Fysicum Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1030 Anders Wendel Fysicum Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1031 Amir Safi Fysicum Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1032 Robin Mattisson Fysicum Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1033 Håkan Holm Fysicum Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1034 Johan Pettersson Dream Team AB Startgrupp 1 Herrar Kristianstad
1035 Björn Johansson Startgrupp 1 Herrar Bromölla
1036 Mattias Knutsson Startgrupp 1 Herrar Åhus
1037 Dario Stigsson Startgrupp 1 Herrar Skurup
1038 Jörgen Ohlsson Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1039 Carl Larsen Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1040 Jonas Möllebro Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1041 Roger Mattisson Sölvesborgshem Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1042 Stefan Nissenlöf Startgrupp 1 Herrar Gualöv
1043 Mikael Svensson Stigmännen Startgrupp 1 Herrar Mörrum
1044 Klas Hjerthav Startgrupp 1 Herrar Trensum
1045 Fredrik Caleland Startgrupp 1 Herrar Bromölla
1046 Andreas Persson Startgrupp 1 Herrar Villands Vånga
1047 Per-Olof Olsson Titan X Startgrupp 1 Herrar Kristianstad
1048 Richard Porutis Startgrupp 1 Herrar Bromölla
1049 Timmie Porutis Startgrupp 1 Herrar Bromölla
1050 Ola Karlsson Startgrupp 1 Herrar Bromölla
1051 Ola Nyhlin On Training Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1052 Rickard Sällström On Training Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1053 Cristopher Bengtsson On Training Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1054 Ola Holmström On Training Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1055 Robin Håkansson On Training Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1056 Jonas Funqvist On Training Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1057 Emil Rajaala On Training Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1058 Jan Björkman On Training Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1059 Oliver Björkman On Training Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1060 Christer Olsson Sölvesborgs Kommun Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1061 Lars Olofsson Sölvesborgs Kommun Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1062 Niklas Haraldsson Sölvesborgs Kommun Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1063 Mattias Möller Lyckå FF Startgrupp 1 Herrar Lyckeby
1064 Erik Jönsson Brosö OK Startgrupp 1 Herrar Bromölla
1065 Sonny Åkesson Fysicum Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1066 Calle Bergqvist On Training Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1067 Johannes Emilsson Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1068 Petersson Mats Startgrupp 1 Herrar Asarum
1069 Theo Schön Ryssbergets IK Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1070 Svante Lorentzson BroSö OK Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1071 Thomas Ingvarsson Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1072 Tony Jeppsson Kajutan Hörvik Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1073 Frans Dacke Kajutan Hörvik Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1074 Christian Bergwall Extra Mjällby Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1075 Crille Ossiansson Extra Mjällby Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1076 Gert Agrell Extra Mjällby Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1077 Ali Kader Team Resta Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1078 Christoffer Johansson Team Resta Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1079 Alexander Johansson Team Resta Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1080 Mathias Simonsson Team Resta Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1081 Tobias Kjelsson Team Resta Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1082 charlott johnsson Startgrupp 1 Damer sölvesborg
1083 Maria Magnesjö Nilsson Startgrupp 1 Damer asarum
1084 Mathilda Nilsson Startgrupp 1 Damer asarum
1085 Linda Nilsson Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1086 Jaana Sidling Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1087 Lucette Brorsson Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1088 Helene Thorslund Startgrupp 1 Damer Tyringe
1089 Rebecka Thorslund Startgrupp 1 Damer Tyringe
1090 Jessica Carlsson Startgrupp 1 Damer Killeberg
1091 Viktoria Olofsson Startgrupp 1 Damer Osby
1092 Pia Svensson Startgrupp 1 Damer Löddeköpinge
1093 Sofie Nykvist Startgrupp 1 Damer Bromölla
1094 Sandra Mattsson Startgrupp 1 Damer Bromölla
1095 Magdalena Bogner Startgrupp 1 Damer Bromölla
1096 Hanna Substyk Startgrupp 1 Damer Bromölla
1097 Christina göransson Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1098 Sara Stjernkvist Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1099 Anna Thomasson Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1100 Sofie Hammerå Startgrupp 1 Damer Bromölla
1101 Julia Dahlbom Startgrupp 1 Damer Kristianstad
1102 christina andersson skog Startgrupp 1 Damer olofström
1103 Wiveca Hansson Startgrupp 1 Damer Bromölla
1104 Anneli Johannesson Startgrupp 1 Damer Näsum
1105 Sara Nilsson Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1106 Madelene Håkansson Startgrupp 1 Damer Olofström
1107 Sandra Hallberg Startgrupp 1 Damer Mörrum
1108 Jeanette Blomgren Startgrupp 1 Damer Asarum
1109 Erla Askmyren Startgrupp 1 Damer Asarum
1110 Janna Nilsson Startgrupp 1 Damer LYCKEBY
1111 Alexandra Svensson Startgrupp 1 Damer Kristianstad
1112 Ann-Sofie Lindskog Startgrupp 1 Damer Degeberga
1113 Pernilla Kral Persson Startgrupp 1 Damer Degeberga
1114 Sandra Karlsson Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1115 Carina Friberg Solstrålens Värksamhet Sölvesborg Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1116 Ulrika Åsman Carlsson Solstrålens Värksamhet Sölvesborg Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1117 Yvonne Steinberger Solstrålens Värksamhet Sölvesborg Startgrupp 1 Damer Karlshamn
1118 Malin Isgren Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1119 Therese Boqvist Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1120 Tilde Jensen Ryssbergets IK Startgrupp 1 Damer Mörrum
1121 Frida Ferm Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1122 Tina Bengtsson Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1123 Ida Abrahamsson Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1124 Christina Mårtensson Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1125 Rebecca Eriksson Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1126 Jennie Gunnarsson Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1127 Hanna Eliasson Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1128 Erika Persson Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1129 Nettan Wendel Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1130 Ellinor Persson Enarsson Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1131 Nina C Sturesson Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1132 Sanna Dusak Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1133 Annika Björkqvist Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1134 Karin Värmfors Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1135 Maya Dusak Mårtensson Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1136 Anna Nilsson Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1137 Emma Gustavsson Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1138 Lovisa Johansson Startgrupp 1 Damer Kyrkhult
1139 Bettina Olausson Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1140 Ellen Isaksson Startgrupp 1 Damer Åhus
1141 Petra Svensson Startgrupp 1 Damer Kristianstad
1142 linda svensson Startgrupp 1 Damer sölvesborg
1143 Emma Brorsson Startgrupp 1 Damer Bromölla
1144 Johanna Andersson Lindbom Startgrupp 1 Damer Karlshamn
1145 Rebecca Egonsson Startgrupp 1 Damer Mörrum
1146 Jonna Brorsson Startgrupp 1 Damer Svängsta
1147 Annelie Vesic Startgrupp 1 Damer Olofström
1148 Sofia Walltoft Startgrupp 1 Damer Jämshög
1149 Hanna Hofflander Startgrupp 1 Damer Bromölla
1150 Amanda Ohlsson Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1151 Elina Börjesson Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1152 Lisa Everbring Sölvesborgshem Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1153 Elena Nilsson Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1154 Bodil Carleskär Startgrupp 1 Damer .
1155 Anna Pojkas Puls Sölvesborg Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1156 Hanna Borgström Startgrupp 1 Damer Lönsboda
1157 Nora Kagg Startgrupp 1 Damer Bromölla
1158 Elisabeth Edvardsson Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1159 Emmy Carlsson PULSölvesborg Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1160 Frida Vennum Vennum Startgrupp 1 Damer Lönsboda
1161 Veronica Böckman On Training Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1162 Erika Eriksson On Training Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1163 Pamela Lindqvist On Training Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1164 Madeleine Kjelsson On Training Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1165 Jennie Robertsson On Training Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1166 Ulrika Bengtsson On Training Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1167 Anna Nordgren On Training Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1168 Linda Krok On Training Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1169 Sandra Holmström On Training Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1170 Kristin Lindahl On Training Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1171 Frida Lindahl On Training Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1172 Cecilia Haglund On Training Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1173 Anna Lindh Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1174 Susanne Ingemansson Sölvesborgs Kommun Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1175 Anki Andersson Sölvesborgs Kommun Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1176 Monia Jönsson Sölvesborgs Kommun Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1177 Carolina Christersson Sölvesborgs Kommun Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1178 Ann-Charlotte Gummesson Sölvesborgs Kommun Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1179 Carola Karlsson Sölvesborgs Kommun Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1180 Ia Zaborszky Sölvesborgs Kommun Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1181 Amanda Kaunisvaara PULSölvesborg Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1182 Anna-Maria Larsson Brosö OK Startgrupp 1 Damer Bromölla
1183 Christel Nilsson Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1184 Anna Larsson Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1185 Pernilla Sunesson Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1186 Malin Karlsson Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1187 Jessica Nilsson Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1188 Heidi Eliasson Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1189 Lena Siegmund Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1190 Elina Fagerberg Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1191 Lisa Göransson Fysicum Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1192 Petra Holm On Training Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1193 Christina Klang Startgrupp 1 Damer Hasslö
1194 Dalia Eriksson Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1195 Petra Tillberg Startgrupp 1 Damer Olofström
1196 Martina Lewin Startgrupp 1 Damer Åhus
1197 Birgitta Lewin Startgrupp 1 Damer Åhus
1198 Birgitta Berntsson Sölvesborg Kommun Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1199 Martina Nilsson Extra Mjällby Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1200 Helene Lennartsson Extra Mjällby Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1201 Jenny Nilsson Sölvesborgs Kommun Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1202 Karolina Löf PULSölvesborg Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1203 Magnus Wedelin Startgrupp 1 Herrar Karlshamn
1204 Anna Wedelin Startgrupp 1 Damer Karlshamn
1205 Dino Danne ON Training Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1206 Anna Schill Team Resta Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1207 Martti Hultqvist Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1208 André Lövström Startgrupp 1 Herrar Kristianstad
1209 Josefin Dreberg Startgrupp 1 Damer Kristianstad
1210 Rolf Remelin Fogelström R I K Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1211 Roger Szymasko Åhus friidrott. Startgrupp 1 Herrar Åhus
1212 Lisa Söderlund Sölvesborgs Kommun Startgrupp 1 Damer Sölvesborg
1213 Björn Attnarsson Startgrupp 1 Herrar Sölvesborg
1214 Oscar Lindberg Startgrupp 1 Herrar Bromölla
1215 Susanne Lennartsson Startgrupp 1 Damer älmhult
1216 Carina Fransson Startgrupp 1 Damer Ronneby
1217 Jennifer Hansson Startgrupp 1 Damer Mörrum
1218 Kim Olsson Startgrupp 1 Herrar Karlshamn
1219 thereze wiking johansson Startgrupp 1 Damer Häradsbäck
1220 Barbro Wiking Startgrupp 1 Damer Lönsboda
2000 Göran Johansson Startgrupp 2 Herrar Bromölla
2001 Jacob Larsson Startgrupp 2 Herrar Fjälkinge
2002 Anton Wilkens Startgrupp 2 Herrar VINSLÖV
2003 Lars Gunnar Nilsson Startgrupp 2 Herrar Sölvesborg
2004 Antoni Lacinai Startgrupp 2 Herrar Sölvesborg
2005 Elliot Lacinai Startgrupp 2 Herrar Sölvesborg
2006 Andreas Svensson Startgrupp 2 Herrar Sölvesborg
2007 Martin Helgesson Startgrupp 2 Herrar Fjälkinge
2008 Daniel Hörberg Startgrupp 2 Herrar Karlshamn
2009 Joel Persson Startgrupp 2 Herrar Fjälkinge
2010 Mattias Axelsson Startgrupp 2 Herrar Bromölla
2011 Tobias Andersson Startgrupp 2 Herrar Bromöla
2012 Mats Olsson Startgrupp 2 Herrar Karlshamn
2013 Michael Ossiansson Startgrupp 2 Herrar Sölvesborg
2014 Bengt Wallman Startgrupp 2 Herrar Sturkö
2015 Torbjörn Sjöström Startgrupp 2 Herrar näsum
2016 Jesper orrgren Startgrupp 2 Herrar näsum
2017 Lars Cederhill Startgrupp 2 Herrar Asarum
2018 Bill Öster Startgrupp 2 Herrar Näsum
2019 Niklas Petersson Startgrupp 2 Herrar Olofström
2020 Adam Danielsson Fikalösningar Startgrupp 2 Herrar Sölvesborg
2021 Robin Nilsson Fikalösningar Startgrupp 2 Herrar Sölvesborg
2022 Jörgen Olofsson Fikalösningar Startgrupp 2 Herrar Sölvesborg
2023 Roger Lundström Startgrupp 2 Herrar Färlöv
2024 Alexandru Frigura Startgrupp 2 Herrar Sölvesborg
2025 Jonas Nilsson Skånes Draghundsklubb Startgrupp 2 Herrar Skurup
2026 Johan Wulf Startgrupp 2 Herrar Sölvesborg
2027 Fredrik Lagerstedt Startgrupp 2 Herrar Villands Vånga
2028 Michael Nelander Startgrupp 2 Herrar Asarum
2029 Filip Nelander Startgrupp 2 Herrar Asarum
2030 Melker Olsson BroSö OK Startgrupp 2 Herrar Sölvesborg
2031 David Sonesson Startgrupp 2 Herrar Karlshamn
2032 Per Stenfelt Startgrupp 2 Herrar Karlshamn
2033 Anders Jönsson Startgrupp 2 Herrar Karlshamn
2034 Filip Lycktner Startgrupp 2 Herrar Fjälkinge
2035 Erland Gustafsson Startgrupp 2 Herrar Bromma
2036 Jorge Hernandez Startgrupp 2 Herrar Växjö
2037 Maurice Weber Startgrupp 2 Herrar Växjö
2038 Hossein Karimi Startgrupp 2 Herrar Ronneby
2039 Morteza Mohammadi Startgrupp 2 Herrar Ronneby
2040 Ahmed Rezai Startgrupp 2 Herrar Ronneby
2041 Ehsan Rahimi Startgrupp 2 Herrar Ronneby
2042 Rohullah Ahmadi Startgrupp 2 Herrar Ronneby
2043 Mohsen Heidari Startgrupp 2 Herrar Ronneby
2044 Khal Nazari Startgrupp 2 Herrar Ronneby
2045 Javad Ziayi Startgrupp 2 Herrar Ronneby
2046 Khudadad Pooyesh Startgrupp 2 Herrar Ronneby
2047 Ahmad Monir Anwari Startgrupp 2 Herrar Ronneby
2048 Homayoun Moghomi Startgrupp 2 Herrar Ronneby
2049 Tina Strandberg C/O Kenth Olsson Startgrupp 2 Damer Åhus
2050 Bodil Lundholm Startgrupp 2 Damer Jämshög
2051 Erika Karlsson Startgrupp 2 Damer Karlshamn
2052 Emelie Gustavsson Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
2053 caroline Jönsson Startgrupp 2 Damer Bromölla
2054 Frida Karlsson Startgrupp 2 Damer Bromölla
2055 Johanna Nilsson Startgrupp 2 Damer Åhus
2056 Pernilla Wendel Startgrupp 2 Damer Kristianstad
2057 Marie Nilsson Startgrupp 2 Damer Kristianstad
2058 Agneta Johansson Startgrupp 2 Damer Bromölla
2059 frida Elofsson Startgrupp 2 Damer sölvesborg
2060 Desiree Svensson Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
2061 Jennie Svensson Startgrupp 2 Damer Bromölla
2062 Lina Sjöberg Startgrupp 2 Damer Bromölla
2063 Anu Joelsson Startgrupp 2 Damer Bromölla
2064 Linda Lemón Startgrupp 2 Damer Bromölla
2065 Sandra Bokeroth Startgrupp 2 Damer Bromölla
2066 Lisa Andersson Startgrupp 2 Damer Kristianstad
2067 Caroline Bengtsson Startgrupp 2 Damer Fjälkinge
2068 Nilla Anderberg Startgrupp 2 Damer Fjälkinge
2069 Cecilia Uller Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
2070 Victoria Ericsson Startgrupp 2 Damer Karlshamn
2071 Mikaela Glader Startgrupp 2 Damer Fjälkinge
2072 Bea Hallberg Startgrupp 2 Damer Kallinge
2073 Jeannie Hermansson Startgrupp 2 Damer Kallinge
2074 Alexandra Karlsson Startgrupp 2 Damer Bromölla
2075 Yvette Karlsson Startgrupp 2 Damer Bromölla
2076 Anna Sjörén Startgrupp 2 Damer Fjälkinge
2077 Caroline Hansson Startgrupp 2 Damer Fjälkinge
2078 Jenny Färm Startgrupp 2 Damer Gualöv
2079 Linda Jönsson Startgrupp 2 Damer Kristianstad
2080 Therese Manneklint Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
2081 Hanna Franzén Startgrupp 2 Damer Tollarp
2082 Martha Hörberg Startgrupp 2 Damer KARLSHAMN
2083 Diana Persson Startgrupp 2 Damer ARKELSTORP
2084 Petra Ekberg Lonesome Runners Startgrupp 2 Damer Åhus
2085 Linda Brorsson Startgrupp 2 Damer Kristianstad
2086 Clary Bergqvist Startgrupp 2 Damer Malmö
2087 Annette Månsson KSK Kyrkhultssportklubb Startgrupp 2 Damer Kyrkhult
2088 Carin Carlsson KSK Kyrkhultssportklubb Startgrupp 2 Damer Kyrkhult
2089 Linda Rydström KSK Kyrkhultssportklubb Startgrupp 2 Damer Kyrkhult
2090 Malin Åman KSK Kyrkhultssportklubb Startgrupp 2 Damer Vilshult
2091 Kate Hörmarker Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
2092 Malin Ehlde Inte snabba men snygga Startgrupp 2 Damer Färlöv
2093 Hanna Mårtensson Inte snabba men snygga Startgrupp 2 Damer färlöv
2094 Fata Osivcic Startgrupp 2 Damer x
2095 Kristina Johannesson Startgrupp 2 Damer Bromölla
2096 Malin Jönsson Startgrupp 2 Damer Bromölla
2097 Carolina Ljungkvist Startgrupp 2 Damer Bromölla
2098 Malin Jönsson Startgrupp 2 Damer sölvesborg
2099 Helena Andersson Startgrupp 2 Damer Karlshamn
2100 Rebecca Ossiansson Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
2101 Therése Löfgren Furulundsskolan Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
2102 Carola Rosenfeld Furulundsskolan Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
2103 Eva Ekvall Furulundsskolan Startgrupp 2 Damer Kristianstad
2104 Josefin Carlebjär Furulundsskolan Startgrupp 2 Damer Mörrum
2105 Helene Moe Nilsson Furulundsskolan Startgrupp 2 Damer Hässleholm
2106 Annelie Nilsson Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
2107 Jonna Cederhill Startgrupp 2 Damer Asarum
2108 Emma Börjesson Startgrupp 2 Damer Asarum
2109 Emma Saikanmäki Startgrupp 2 Damer Kyrkhult
2110 Inger Jannesson Bjerstedt Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
2111 Susanne Hansson Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
2112 Camilla Karlsson Startgrupp 2 Damer Mörrum
2113 Anna Nennesson Fikalösningar Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
2114 Jill Andersson Fikalösningar Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
2115 Maja Nennesson Fikalösningar Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
2116 Emma Olofsson Fikalösningar Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
2117 Anna Boking Startgrupp 2 Damer sölvesborg
2118 Hillevi Lundström Startgrupp 2 Damer Färlöv
2119 Karin Domeij Inte snabba men snygga Startgrupp 2 Damer Önnestad
2120 Katja Parkkinen Startgrupp 2 Damer Kyrkhult
2121 Anette Gren Startgrupp 2 Damer KRISTIANSTAD
2122 Pernilla Martinsson Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
2123 Maria Eriksson Startgrupp 2 Damer Karlshamn
2124 Elisabeth Olsson Startgrupp 2 Damer Bromölla
2125 Lena Olsson Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
2126 Sabina Johansson Startgrupp 2 Damer Karlshamn
2127 Sylvia Stenfelt Startgrupp 2 Damer Karlshamn
2128 Katarina Lennartsson Startgrupp 2 Damer Bromma
2129 Anna Jönsson Startgrupp 2 Damer Kristianstad
2130 Catharina Arrhenius Startgrupp 2 Damer Eksjö
2131 Ingmari Ingvarsson Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
2132 Tina Magnusson Startgrupp 2 Damer Växjö
2133 Lena Barveskog Sölvesborgs Kommun Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
2134 Viktoria Jönsson Sölvesborgs Kommun Startgrupp 2 Damer Sölvesborg
2135 Anna Pfeifer Startgrupp 2 Damer Ronneby
2136 Sara Jefta Startgrupp 2 Damer Ronneby
2137 Biljana Obrovac Startgrupp 2 Damer Ronneby
2138 Lukas Nennesson Startgrupp 2 Herrar Sölvesborg
2139 Albin Andersson Startgrupp 2 Herrar Sölvesborg
2140 Malin Frick Startgrupp 2 Damer Önnestad
2141 Mari Enoksson Rydman Startgrupp 2 Damer Malmö
2142 mona Larsson Startgrupp 2 Damer Näsum
2143 Ahmad Mughadam Startgrupp 2 Herrar Näsum
2144 Zakaria Razawi Startgrupp 2 Herrar Näsum
2145 Isabell Karlsson Startgrupp 2 Damer Bromölla
2146 Frida Karlsson Startgrupp 2 Damer Bromölla
2147 Ola Larsson Startgrupp 2 Herrar Kristianstad
2148 Mohammad Nazari Startgrupp 2 Herrar Ronneby
2149 Jesper Wennerstrand Flinta Startgrupp 2 Herrar SÖLVESBORG
2150 Kristian Eliasson Konrad Startgrupp 2 Herrar Sölvesborg
2151 Patrik Skogsgårdh Startgrupp 2 Herrar Kristianstad
2152 thereze wiking johansson Startgrupp 2 Damer ´Häradsbäck
2153 Julia Jeppsson IF UDD Startgrupp 2 Damer Mörrum
2154 Wille wiking johansson Startgrupp 2 Herrar Häradsbäck
2155 Mats Stålberg Startgrupp gående Herrar Sölvesborg
2155 Mats Stålberg Startgrupp gående Herrar Sölvesborg
2156 Lennart Johansson Startgrupp gående Herrar Karlshamn
2156 Lennart Johansson Startgrupp gående Herrar Karlshamn
2157 Karolina Leska Startgrupp gående Damer Sölvesborg
2157 Karolina Leska Startgrupp gående Damer Sölvesborg
2158 Monika Kager Hidås Startgrupp gående Damer Kristianstad
2158 Monika Kager Hidås Startgrupp gående Damer Kristianstad
2159 Eva Schmidt-Lysell Startgrupp gående Damer Kristianstad
2159 Eva Schmidt-Lysell Startgrupp gående Damer Kristianstad
2160 Charlotte Stålberg Startgrupp gående Damer Sölvesborg
2160 Charlotte Stålberg Startgrupp gående Damer Sölvesborg
2161 Frida Stålberg Startgrupp gående Damer Ängelholm
2161 Frida Stålberg Startgrupp gående Damer Ängelholm
2162 Lena Johansson Startgrupp gående Damer Karlshamn
2162 Lena Johansson Startgrupp gående Damer Karlshamn
Lea Andersson Startgrupp Barn 3-7 år Sölvesborg
Viggo Olsson Startgrupp Barn 3-7 år Sölvesborg
Alvin Olsson Startgrupp Barn 3-7 år Sölvesborg
Alexander Bogner Startgrupp Barn 3-7 år Bromölla
Amanda Rydman Startgrupp Barn 3-7 år Malmö
Fred Nyhlin ON Training Startgrupp Barn 3-7 år Sölvesborg
Ebbe Nennesson Startgrupp Barn 3-7 år Sölvesborg
Matas Navickas Startgrupp Barn 3-7 år Sölvesborg
Svante Simonsson Jensen Startgrupp Barn 3-7 år Mörrum
Indra Nilsson Lörby IF Startgrupp Barn 3-7 år Sölvesborg
Tilde Berg Startgrupp Barn 3-7 år Sölvesborg
Jessica Eliasson Startgrupp Barn 3-7 år Bromölla
Hannes Hammerå Startgrupp Barn 3-7 år Bromölla
Svea van Bever Johansson Startgrupp Barn 3-7 år sölvesborg
Isac Ymsén Startgrupp Barn 3-7 år Kristianstad
Jacob Ymsén Startgrupp Barn 3-7 år Kristianstad
Ebba Värmfors Startgrupp Barn 3-7 år Häljarp
Milton Svensson Startgrupp Barn 3-7 år Sölvesborg
Olivia Johansson Startgrupp Barn 3-7 år Bromölla
Klara Lindahl Startgrupp Barn 3-7 år Bromölla
Matheus Thege Nattpuls Startgrupp Barn 3-7 år Sölvesborg
Amadeus Arrhenius Leandersson Mjällby AIF Startgrupp Barn 3-7 år Sölvesborg
Wille Schön Ryssbergets IK Startgrupp Barn 3-7 år Sölvesborg
Majken Mårtensson Startgrupp Barn 3-7 år Sölvesborg
Clara Nilsson Startgrupp Barn 3-7 år Sölvesborg
Ellen Åhberg Startgrupp Barn 3-7 år Sölvesborg
Nevin Tengheden Startgrupp Barn 3-7 år Sölvesborg
Leo Westerberg Startgrupp Barn 3-7 år Bromölla
Miliam Engkvist Startgrupp Barn 3-7 år Sölvesborg
Alva Borgström Startgrupp Barn 3-7 år Lönsboda
Elizia Ljunglöf Startgrupp Barn 3-7 år Sölvesborg
Colin Berglund Startgrupp Barn 3-7 år Mörrum
Elton Fohlin Startgrupp Barn 3-7 år Mörrum
Rio Fohlin Startgrupp Barn 3-7 år Mörrum
Alexander Hörmarker Startgrupp Barn 3-7 år Sölvesborg
Daniel Stjernkvist Startgrupp Barn 3-7 år 29471
Gabriel göransson Startgrupp Barn 3-7 år Sölvesborg
Alicia Wernersson Startgrupp Barn 3-7 år Sölvesborg
Valter Wikström MAIF P8 Startgrupp Barn 8-15 år Sölvesborg
Olle Nilsson Lööv Startgrupp Barn 8-15 år Sölvesborg
Anna Dolata Startgrupp Barn 8-15 år Sölvesborg
Filip Bogner Startgrupp Barn 8-15 år Bromölla
Melvin Lennartsson Startgrupp Barn 8-15 år älmhult
Harry Karlsson Startgrupp Barn 8-15 år sölvesborg
Ebbe Karlsson Startgrupp Barn 8-15 år sölvesborg
Gabriel Nilsson Startgrupp Barn 8-15 år Sölvesborg
Ludde Andersson Startgrupp Barn 8-15 år Sölvesborg
Alfons Lindqvist Asarums IF Startgrupp Barn 8-15 år Sölvesborg
Viggo Lindqvist Mjällby AIF Startgrupp Barn 8-15 år Sölvesborg
Alicia Milton Brorsson Startgrupp Barn 8-15 år Sölvesborg
Teodor Edvardsen Startgrupp Barn 8-15 år Sölvesborg
Emil Edvardsen Startgrupp Barn 8-15 år Sölvesborg
Anna Sällberg Åhus friidrott Startgrupp Barn 8-15 år Åhus
Viktor Sällberg Åhus friidrott Startgrupp Barn 8-15 år Åhus
Alessia Leandersson Startgrupp Barn 8-15 år Sölvesborg
Enzo Leandersson Startgrupp Barn 8-15 år Sölvesborg
Fia Jönsson Startgrupp Barn 8-15 år Bromölla
Lina Jönsson Startgrupp Barn 8-15 år Bromölla
Romeo Arrhenius Leandersson Mjällby AIF Startgrupp Barn 8-15 år Sölvesborg
Viggo Hedlund Startgrupp Barn 8-15 år Sölvesborg
Jasmine Tillborg Startgrupp Barn 8-15 år Sölvesborg
Lukas Navickas Startgrupp Barn 8-15 år Sölvesborg
Johan Jönsson Brosö OK Startgrupp Barn 8-15 år Bromölla
Levi Tengheden Startgrupp Barn 8-15 år Sölvesborg
Inez Vennum Vennum Startgrupp Barn 8-15 år Lönsboda
Villgot Vennum Vennum Startgrupp Barn 8-15 år Lönsboda
Lowe Engkvist Startgrupp Barn 8-15 år Sölvesborg
Julia Thörnberg Startgrupp Barn 8-15 år Sölvesborg
David Thörnberg Mjällby AIF Startgrupp Barn 8-15 år Sölvesborg
Tindra Fohlin Startgrupp Barn 8-15 år Mörrum
Sabine Kalteneckar Startgrupp Barn 8-15 år Sölvesborg
Samuel Kalteneckar Startgrupp Barn 8-15 år Sölvesborg
Milton Lacinai AB Startgrupp Barn 8-15 år Sölvesborg